1305

U wilt zelfstandig thuis blijven wonen?

Home Instead maakt dat mogelijk met thuiszorg voor senioren op maat.

Contact

Onze franchiseorganisatie

Voor vragen of informatie over het franchisenemerschap kunt u bellen naar (023) 82 00 912 of  een e-mail sturen aan info.franchise@homeinstead.nl.

Home Instead Thuisservice Franchise
Cruquiusweg 1
2102 LS  Heemstede

Onze vestigingen

Wilt u meer weten over onze dienstverlening
U kunt ons bellen of e-mailen. Wij staan u graag te woord!

Home Instead Thuisservice Amsterdam
(020) 26 13 847
Info.amsterdam@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Arnhem
(026) 20 22 076
Info.arnhem@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Delft e.o.
(015) 36 47 361
Info.delft@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Meierij Den Bosch
(073) 20 32 091
Info.denbosch@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Den Haag
(070) 34 57 150
Info.denhaag@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Deventer Lochem Zutphen
(0573) 45 95 47
Info.dlz@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Eindhoven
(040) 34 10 011
Info.eindhoven@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Midden-Limburg
(0495) 58 79 80
info.middenlimburg@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Nijmegen
(024) 37 30 716
Info.nijmegen@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Rotterdam
(010) 45 21 752
Info.rotterdam@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Tilburg
(013) 58 01 672
Info.tilburg@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Zeist e.o.
(030) 21 02 146
Info.zeist@homeinstead.nl

Home Instead Thuisservice Zuid-Kennemerland
(023) 82 00 392
Info@homeinstead.nl

 

Wij werken samen met

  • logo-3.png
  • logo-4.png
  • logo-5.gif
  • logo-6.gif
  • Logo_NFV_kleinst.jpg
  • logo-daz.jpg
  • logo-isao-transparant-achterkant.png
  • beeldmerkmh2.jpg