Onze mensen

Het zijn de mensen die samen de organisatie Home Instead Thuisservice vormen waarbij de ketting zo sterk is als de zwakste schakel. Daarom geldt voor ons dat ieder individu uniek en belangrijk is in onze organisatie.

Onze CAREGivers

Onze CAREGivers zijn onze trots en dé mensen die het gezicht en de verpersoonlijking van Home Instead zijn. Zij leveren dagelijks een topprestatie in de ondersteuning van senioren in de meest uiteenlopende situaties maar met één gezamenlijk doel: iets positiefs toevoegen aan het leven van senioren. De CAREGivers zijn in dienstbetrekking bij de regionale franchiseondernemers. Dit aantal groeit wekelijks. Op de pagina lees meer over werken als CAREGiver geven wij u een uitgebreid beeld van onze CAREGivers.

De franchiseondernemers

Onze franchiseondernemers zijn onze regionale helden. Mensen die senioren een warm hart toedragen en als ondernemer met hun team dagelijks het verschil willen maken. Mensen met heel verschillende achtergronden maar met een gemeenschappelijke drive en een gemeenschappelijk doel om een wezenlijk positieve bijdrage te leveren aan het leven van senioren die ondersteuning nodig hebben. Op de pagina’s vestigingen leest u meer over hun individuele drive en doelstellingen.

De franchisegever organisatie

De franchisegever organisatie bestaat uit een team van bevlogen mensen die visie en beleid ontwikkelen, de operatie van de franchiseorganisatie runnen en dagelijkse ondersteuning bieden aan de franchiseondernemers in het land.

“Keep on swimming against the stream, only dead fish go with the flow!”

Ronald Baaijens

Ronald Baaijens

Manager Performance & IT
rbaaijens@homeinstead.nl

 

 

Marloes van den Berg

Marloes van den Berg

Management Assistant
MvandenBerg@homeinstead.nl

 

 

Paul van Beusekom

Paul van Beusekom

Financiële administratie
PvanBeusekom@homeinstead.nl

 

 

Seraida Kandhai

Seraida Kandhai

Functioneel Beheerder
skandhai@homeinstead.nl

 

 

Charlotte Kindt

Charlotte Kindt

Manager Legal & Quality
CKindt@homeinstead.nl

 

 

Eric Kindt

Eric Kindt

Directeur/oprichter
EKindt@homeinstead.nl

 

 

Irene Lenzen

Irene Lenzen

Functioneel Beheerder
ilenzen@homeinstead.nl

 

 

Otto Mak

Otto Mak

Directeur Operations
omak@homeinstead.nl

 

 

Kim van der Meer

Kim van der Meer

Medewerker Backoffice Support
kvandermeer@homeinstead.nl

 

 

Willem Renes

Willem Renes

Fieldmanager Franchise
wrenes@homeinstead.nl


 

 

Lianne Schomaker

Lianne Schomaker

Senior Fieldmanager Franchise
lschomaker@homeinstead.nl

 

 

Rixt Verschoor

Rixt Verschoor

HR Businesspartner
rverschoor@homeinstead.nl


 

 

Nicole Wilkes-Kindt

Nicole Wilkes-Kindt

Directeur Branding
NKindt@homeinstead.nl

 

 
 

Birte van der Zwan

Birte van der Zwan

Marketeer
bvanderzwan@homeinstead.nl

 

 
 

REALISATIE WEBSITE ANEKIO