Zorgen over uw vader of moeder op leeftijd? Zet vandaag de eerste stap!

Terug naar overzicht

Maakt u zich zorgen om uw vader of moeder op leeftijd? Vraagt u zich regelmatig af of het leven van uw geliefde familielid nog wel zo comfortabel is? Of gunt u, uw vader of moeder gewoon net wat meer persoonlijke aandacht en hulp omdat u deze zelf niet altijd kunt bieden door de druk van alledag?

Home Instead Thuisservice neemt deze zorg uit handen, terwijl u nauw betrokken blijft. Ons team bekijkt samen met de senior en de betrokken familie welke aanpak doeltreffend is en zoekt hierbij de geschikte CAREGiver. Of het nu gaat om hulp bij het opstarten of afsluiten van de dag, om een wandeling of een gezellige kop koffie, ons team staat klaar voor u! Voor u als senior maar zeker ook voor u als zoon of dochter. Benieuwd wat wij in uw situatie kunnen betekenen? Zet vandaag de eerste stap. We komen graag met u in contact via ons telefoonnummer: (070) 345 71 50 of stuur ons een e-mail op info.denhaag@homeinstead.nl. Wij geloven dat persoonlijke aandacht de sleutel is om langer, gelukkig en op een prettige manier thuis te kunnen blijven wonen.

 

Kunnen wij u helpen?

Bel ons gerust met uw vragen of bekijk onze vacatures.